Rok szkolny 2017/2018

klasa I

1. Alicja Bobak

2. Wojciech Bochnak

3. Zofia Gąsienica-Sieczka

4. Kamila Gut

5. Adam Komperda

6. Maja Krupa

7. Roksana Lis

8. Aleksandra Łatak

9. Wojciech Palider

10. Oliwia Pyzik

11. Marcel Trzeciak

12. Zuzanna Zajączkowska

klasa II

1. Piotr Bystrowski

2. Marat Harasimowicz

3. Rebeka Kradetus

4. Małgorzata Małaczek

5. Amelia Siemaszko

6. Katarzyna Słodyczka

7.Jagna Walkosz

8. Wanda Wierzejska

klasa III

1. Maksymilian Bienias

2 Mikołaj Błasiak

3. Franciszek Budz

4. Hanna Cukier

5. Helena Gąsienica-Kuchta

6. Małgorzata Jakubiec

7. Anna Jarzabek

8. Ida Kurkiewicz

9. Regina Nędza-Chotarska

10. Mieszko Serwatowicz

11. Marcelina Sobańska

12. Szymon Stankiewicz

13. Julia Strama

14. Zofia Styrczula

15. Helena Sułek

16. Teresa Wierzejska

17. Amelia Wojtyczko

18. Zofia Wojtyczko

19. Franciszek Zięba

klasa IV

1. Maria Bochnak

2. Oliwia Brylska

3. Wiktoria Buńda

4. Helena Cukier

5. Amelia Harasimowicz

6. Magdalena Gąsienica-Sieczka

7. Barbara Kowalska

8. Martyna Laszczyk

9. Anna Stasińska

10. Natalia Styrczula

11. Franciszek Suchowian

12. Mateusz Walkosz

13. Maja Wyraz

14. Zofia Ziobrowska

klasa V

1. Antoni Cukier

2. Franciszek Gębik

3. Miłosz Gruszka

4. Dalila Harasimowicz

5. Zuzanna Kopieć

6. Lidia Król

7. Jagoda Krupa

8. Martyna Łatak

9. Maria Majcher

10. Jan Kanty Rogowski

11. Marcel Sikora

12. Wojciech Stosel

13. Laura Wielopolska

klasa VI

1. Aleksandra Bulas

2. Martyna Bystrowska

3. Adam Dawiec

4. Kacper Hełmecki

5. Maja Paluch

6. Aleksandra Pańszczyk

7. Paulina Rzepka

8. Wojciech Widera

9. Hanna Zięba

klasa VII

1. Hanna Brzosko

2. Joanna Czubernat

3. Lilianna Florek

4. Franciszek Kudasik

5. Lelek Hanna

6. Apolonia Lichaczewska

7. Szczepan Mędoń

8. Paulina Mróz

9. Karol Pietrzyk

10. Patrycja Sobańska

11. Zuzanna Śliwa

12. Julia Tycner

13. Jakub Zarycki

14. Aleksandra Zwijacz-Kozica

klasa VIII

1. Martyna Dubnicka

2. Kinga Gąsienica-Kuchta

3. Zofia Jakubiak

4. Julia Kachnic

5. Tadeusz Kmiecik

6. Jan Kowalski

7. Mikołaj Motyka

8. Kasjusz Namaczyński

9. Maksymilian Rzepka

10. Katarzyna Snakowska

11. Paulina Socha

12. Vanessa Szot

13. Sandra Ślusarz

14. Julia Zell

klasa IX

1. Antoni Bernatowicz

2. Maria Chyc

3. Wiktoria Chyc

4. Mieszko Iwaniec

5. Katarzyna Kreft

6. Jan Łojas

7. Maria Michniewska

8. Aleksandra Piwowar

9. Ewelina Szymusiak

10. Jan Trebunia-Tutka

11. Klaudia Wiśniowska

Rok szkolny 2016/2017

klasa I

1. Piotr Bystrowski

2. Marat Harasimowicz

3. Rebeka Kradetus

4. Małgorzata Małaczek

5. Amelia Siemaszko

6. Katarzyna Słodyczka

7. Paweł Tylka

8. Jagna Walkosz

9. Wanda Wierzejska

klasa II

1. Maksymilian Bienias

2 Mikołaj Błasiak

3. Hanna Cukier

4. Helena Gąsienica-Kuchta

5. Małgorzata Jakubiec

6. Anna Jarzabek

7. Ida Kurkiewicz

8. Regina Nędza-Chotarska

9. Mieszko Serwatowicz

10. Marcelina Sobańska

11. Szymon Stankiewicz

12. Julia Strama

13. Zofia Styrczula

14. Helena Sułek

15. Teresa Wierzejska

16. Amelia Wojtyczko

17. Zofia Wojtyczko

18. Franciszek Zięba

klasa III

1. Maria Bochnak

2. Oliwia Brylska

3. Wiktoria Buńda

4. Helena Cukier

5. Amelia Harasimowicz

6. Magdalena Gąsienica-Sieczka

7. Barbara Kowalska

8. Martyna Laszczyk

9. Anna Stasińska

10. Natalia Styrczula

11. Franciszek Suchowian

12. Mateusz Walkosz

13. Maja Wyraz

14. Zofia Ziobrowska

klasa IV

1. Antoni Cukier

2. Franciszek Gębik

3. Miłosz Gruszka

4. Dalila Harasimowicz

5. Zuzanna Kopieć

6. Lidia Król

7. Jagoda Krupa

8. Martyna Łatak

9. Maria Majcher

10. Jan Kanty Rogowski

11. Marcel Sikora

12. Wojciech Stosel

13. Laura Wielopolska

klasa V

1. Aleksandra Bulas

2. Martyna Bystrowska

3. Adam Dawiec

4. Kacper Hełmecki

5. Weronika Możdżeń

6. Maja Paluch

7. Aleksandra Pańszczyk

8. Paulina Rzepka

9. Wojciech Widera

10. Hanna Zięba

klasa VI

1. Hanna Brzosko

2. Oskar Czapliński

3. Joanna Czubernat

4. Lilianna Florek

5. Franciszek Kudasik

6. Lelek Hanna

7. Apolonia Lichaczewska

8. Szczepan Mędoń

9. Paulina Mróz

10. Karol Pietrzyk

11. Patrycja Sobańska

12. Zuzanna Śliwa

13. Julia Tycner

14. Jakub Zarycki

klasa VII

1. Martyna Dubnicka

2. Kinga Gąsienica-Kuchta

3. Zofia Jakubiak

4. Julia Kachnic

5. Tadeusz Kmiecik

6. Jan Kowalski

7. Mikołaj Motyka

8. Kasjusz Namaczyński

9. Maksymilian Rzepka

10. Katarzyna Snakowska

11. Paulina Socha

12. Vanessa Szot

13. Sandra Ślusarz

14. Julia Zell

klasa VIII

1. Antoni Bernatowicz

2. Maria Chyc

3. Wiktoria Chyc

4. Mieszko Iwaniec

5. Katarzyna Kreft

6. Jan Łojas

7. Maria Michniewska

8. Aleksandra Piwowar

9. Ewelina Szymusiak

10. Jan Trebunia-Tutka

11. Klaudia Wiśniowska

klasa IX

1. Aleksandra Banak

2. Gabriela Błasiak

3. Aleksandra Dziedzina

4. Karolina Fedorowicz

5. Anna Grzegorczyk

6. Andrzej Gut-Mostowy

7. Angelika Jurkowska

8. Julia Koperska

9. Zuzanna Lebda

10. Barbara Malik

11. Szymon Marchewka

12. Dominik Możdżeń

13. Zuzanna Mrugacz

14. Jakub Sichelski

15. Magdalena Smolińska

16. Agnieszka Utracka

17. Zofia Widera

Rok szkolny 2015/2016

klasa I

1. Maksymilian Bienias

2. Mikołaj Błasiak

3. Hanna Cukier

4. Helena Gąsienica-Kuchta

5. Małgorzata Jakubiec

6. Anna Jarzabek

7. Ida Kurkiewicz

8. Regina Nędza-Chotarska

9. Mieszko Serwatowicz

10. Marcelina Sobańska

11. Szymon Stankiewicz

12. Julia Strama

13. Zofia Styrczula

14. Helena Sułek

15. Teresa Wierzejska

16. Amelia Wojtyczko

17. Zofia Wojtyczko

18. Franciszek Zięba

klasa II

1. Maria Bochnak

2. Oliwia Brylska

3. Wiktoria Buńda

4. Helena Cukier

5. Amelia Harasimowicz

6. Magdalena Gąsienica-Sieczka

7. Barbara Kowalska

8. Martyna Laszczyk

9. Stanisław Solik

10. Anna Stasińska

11. Natalia Styrczula

12. Franciszek Suchowian

13. Mateusz Walkosz

14. Maja Wyraz

15. Zofia Ziobrowska

klasa III

1. Antoni Cukier

2. Wiktoria Cygan

3. Franciszek Gębik

4. Miłosz Gruszka

5. Dalila Harasimowicz

6. Zuzanna Kopieć

7. Lidia Król

8. Jagoda Krupa

9. Kacper Kusion

10. Martyna Łatak

11. Maria Majcher

12. Jan Kanty Rogowski

13. Marcel Sikora

14. Laura Wielopolska

15. Amadeusz Żarowski

klasa IV

1. Anna Buczkowska

2. Aleksandra Bulas

3. Martyna Bystrowska

4. Nikoletta Cygan

5. Adam Dawiec

6. Kacper Hełmecki

7. Weronika Możdżeń

8. Maja Paluch

9. Aleksandra Pańszczyk

10. Paulina Rzepka

11. Ksawery Solik

12. Wojciech Widera

13. Karolina Zawiła

14. Hanna Zięba

klasa V

1. Hanna Brzosko

2. Oskar Czapliński

3. Joanna Czubernat

4. Lilianna Florek

5. Franciszek Kudasik

6. Lelek Hanna

7. Apolonia Lichaczewska

8. Szczepan Mędoń

9. Paulina Mróz

10. Karol Pietrzyk

11. Patrycja Sobańska

12. Zuzanna Śliwa

13. Julia Tycner

14. Jakub Zarycki

klasa VI

1. Hanna Gąsienica-Kaspruś

2. Kinga Gąsienica-Kuchta

3. Zofia Jakubiak

4. Julia Kachnic

5. Kmiecik Tadeusz

6. Daria Kowalska

7. Mikołaj Motyka

8. Kasjusz Namaczyński

9. Maksymilian Rzepka

10. Antoni Rzucidło

11. Daria Siewierska

12. Katarzyna Snakowska

13. Zofia Stankiewicz

14. Vanessa Szot

15. Adrian Wiśniowski

16. Julia Zell

klasa VII

1. Antoni Bernatowicz

2. Maria Chyc

3. Wiktoria Chyc

4. Gaja Frys

5. Mieszko Iwaniec

6. Katarzyna Kreft

7. Jan Łojas

8. Maria Michniewska

9. Aleksandra Piwowar

10. Ewelina Szymusiak

11. Jan Trebunia-Tutka

12. Klaudia Wiśniowska

klasa VIII

1. Aleksandra Banak

2. Gabriela Błasiak

3. Aleksandra Dziedzina

4. Karolina Fedorowicz

5. Anna Grzegorczyk

6. Andrzej Gut-Mostowy

7. Angelika Jurkowska

8. Julia Koperska

9. Zuzanna Lebda

10. Barbara Malik

11. Szymon Marchewka

12. Dominik Możdżeń

13. Zuzanna Mrugacz

14. Jakub Sichelski

15. Magdalena Smolińska

16. Agnieszka Utracka

17. Zofia Widera

klasa IX

1. Klemens Bachleda

2. Alicja Bachleda-Dorcarz

3. Maria Buńda

4. Mira Fecka

5. Bronisław Gębik

6. Inez Gruszka

7. Martyna Kasprzycka

8. Jan Kudasik

9. Natalia Paluch

10. Aleksandra Stasik

11. Katarzyna Walczewska

Rok szkolny 2014/2015

klasa I

  1. Maria Bochnak
  2. Oliwia Brylska
  3. Helena Cukier
  4. Amelia Harasimowicz
  5. Magdalena Gąsienica-Sieczka
  6. Barbara Kowalska
  7. Martyna Laszczyk
  8. Hugo Rumian
  9. Stanisław Solik
  10. Anna Stasińska
  11. Natalia Styrczula
  12. Franciszek Suchowian
  13. Mateusz Walkosz
  14. Maja Wyraz
  15. Zofia Ziobrowska

klasa II

  1. Antoni Cukier
  2. Wiktoria Cygan
  3. Franciszek Gębik
  4. Miłosz Gruszka
  5. Dalila Harasimowicz
  6. Zuzanna Kopieć
  7. Lidia Król
  8. Jagoda Krupa
  9. Kacper Kusion
  10. Martyna Łatak
  11. Maria Majcher
  12. Jan Kanty Rogowski
  13. Marcel Sikora
  14. Laura Wielopolska
  15. Amadeusz Żarowski

klasa III

  1. Anna Buczkowska
  2. Aleksandra Bulas
  3. Martyna Bystrowska
  4. Nikoletta Cygan
  5. Adam Dawiec
  6. Karol Fedorowicz
  7. Kacper Hełmecki
  8. Weronika Możdżeń
  9. Maja Paluch
  10. Aleksandra Pańszczyk
  11. Paulina Rzepka
  12. Ksawery Solik
  13. Wojciech Widera
  14. Karolina Zawiła
  15. Hanna Zięba

klasa IV

  1. Emma Bachleda-Curuś
  2. Hanna Brzosko
  3. Oskar Czapliński
  4. Joanna Czubernat
  5. Lilianna Florek
  6. Franciszek Kudasik
  7. Hanna Lelek
  8. Apolonia Lichaczewska
  9. Szczepan Mędoń
  10. Paulina Mróz
  11. Karol Pietrzyk
  12. Patrycja Sobańska
  13. Zuzanna Śliwa
  14. Julia Tycner
  15. Jakub Zarycki

klasa V

  1. Hanna Gąsienica-Kaspruś
  2. Kinga Gąsienica-Kuchta
  3. Zofia Jakubiak
  4. Julia Kachnic
  5. Kmiecik Tadeusz
  6. Daria Kowalska
  7. Mikołaj Motyka
  8. Kasjusz Namaczyński
  9. Maksymilian Rzepka
  10. Antoni Rzucidło
  11. Daria Siewierska
  12. Katarzyna Snakowska
  13. Zofia Stankiewicz
  14. Vanessa Szot
  15. Adrian Wiśniowski
  16. Julia Zell

klasa VI

  1. Maria Chyc
  2. Wiktoria Chyc
  3. Zuzanna Florek
  4. Gaja Frys
  5. Mieszko Iwaniec
  6. Katarzyna Kreft
  7. Jan Łojas
  8. Maria Michniewska
  9. Aleksandra Piwowar
  10. Małgorzata Orawiec
  11. Jan Trebunia-Tutka
  12. Klaudia Wiśniowska

klasa VII

  1. Aleksandra Banak
  2. Gabriela Błasiak
  3. Aleksandra Dziedzina
  4. Karolina Fedorowicz
  5. Anna Grzegorczyk
  6. Andrzej Gut-Mostowy
  7. Angelika Jurkowska
  8. Julia Koperska
  9. Zuzanna Lebda
  10. Barbara Malik
  11. Szymon Marchewka
  12. Dominik Możdżeń
  13. Zuzanna Mrugacz
  14. Jakub Sichelski
  15. Magdalena Smolińska
  16. Agnieszka Utracka
  17. Zofia Widera

klasa VIII

  1. Klemens Bachleda
  2. Alicja Bachleda-Dorcarz
  3. Maria Buńda
  4. Mira Fecko
  5. Bronisław Gębik
  6. Inez Gruszka
  7. Martyna Kasprzycka
  8. Jan Kudasik
  9. Natalia Paluch
  10. Aleksandra Stasik
  11. Katarzyna Walczewska

klasa IX

  1. Krzysztof Bienias
  2. Paweł Dziedzina
  3. Jan Fijałkowski
  4. Anna Gąsienica-Byrcyn
  5. Olga Gębik
  6. Marcelina Jasińska
  7. Dagmara Jarzyńska
  8. Kovačevič Filip
  9. Anna Lassak
  10. Paweł Majerczyk
  11. Aleksandra Marcisz
  12. Stefania Mitan Abel
  13. Jadwiga Możdżeń
  14. Dominik Prusinowski
  15. Emilia Tycner
  16. Zofia Zielińska