Aktualności

16 listopada o godzinie 14:00 w Zakopanem odbył się protest skierowany przeciw sylwestrowi, który w tym roku ma się odbyć pod Wielką Krokwią. Niechęć mieszkańców do przedsięwzięcia wywołał fakt, że nieopodal skoczni znajduje się teren Tatrzańskiego Parku Narodowego, który jest miejscem zamieszkania zwierząt pochłoniętych snem zimowym. Wybudzenie przez hałas może zagrozić nie tylko dzikiej zwierzynie […]

8 listopada 2019 roku o godzinie 10:35 w sali koncertowej szkoły muzycznej odbyła się szkolna uroczystość związana z odzyskaniem przez Polskę niepodległości, której święto obchodzimy 11 listopada. Uczciliśmy je wspólnym śpiewaniem.

Na plenerze w Sianożętach Kacper Hubicki prowadził zajęcia z najmłodszymi uczniami. Założeniem było połączenie ekologii z muzyką. Zapraszamy na filmik dokumentujący ich działania.

Za nami pokaz poplenerowy prezentujący efekty pracy uczniów podczas wrześniowego pleneru artystycznego w Sianożętach. Zapraszamy do oglądania „Poplenerowego Pulsu”, który zobaczyliśmy na pokazie i który świetnie podsumowuje naszą pracę nad morzem. (red)

Zapraszamy na poplenerowy pokaz przedstawiający pracę uczniów naszej szkoły podczas pleneru artystycznego w Sianożętach we wrześniu 2019 roku. Na pokazie znajdziemy prace plastyczne, taniec, muzykę, film, media i literackie prezentacje. Spotkanie odbędzie się 25 października o godz. 17.00 w auli Zakopiańskiego Centrum Edukacji. 

Klasy V i VI w październiku skorzystały z oferty edukacyjnej Tatrzańskiego Parku Narodowego. Uczniowie uczestniczyli w wycieczkach w Tatry zorganizowanych przez pracowników TPN. Wybrał się na nie z nimi pani Agnieszka Gąsienica-Walczak, która uczy w naszej szkole od tego roku geografii. Klasa V odwiedziła Kalatówki i  Pustelnie Brata Alberta a klasa VI była na Kasprowym […]

Od środy nasza szkoła weźmie udział w projekcie pod hasłem „Dojrzeć swoją małą ojczyznę”, który jest współfinansowany przez Narodowe Centrum Kultury w ramach projektu „Kultura – interwencje 2019”. W ramach warsztatów zaplanowano zajęcia z malarstwa połączone z wycieczkami w Tatry. (red)  

Klasa VI zaprasza na kolejny plenerowy serwis informacyjny.

Kronika Pleneru Artystycznego Dzień dziewiąty Wczoraj była  OKROPNA pogoda. Wszyscy z płaczem opuszczali budynek. Zimno, trwające cały dzień oberwanie chmury, wiatr 6 w skali beauforta. W takie dni pomiędzy nauczycielami wybucha wojna. Wszyscy chcą zająć najlepsze miejsca w największych pokojach. Ci którzy są pacyfistami muszą zadowolić się korytarzem.