Aktualności

Od 16 marca, zgodnie z decyzją Premiera RP Pana Mateusza Morawieckiego z dnia 11 marca 2020 r. , szkoła została zamknięta. W dniach 11 i 12 marca miały odbyć się zajęcia opiekuńcze dla wszystkich chętnych uczniów, ale w naszej szkole nikt się nie pojawił. Taka decyzja została podjęta z powodu przeciwdziałania rozprzestrzenianiu się koronawirusa SARS-COV-2 […]

10 marca w świetlicy naszej szkoły odbył się konkurs wiedzy o Francji. Wzięli w nim udział uczniowie z klas od V do VIII.

9 marca o godzinie 17:00 w kawiarni Teatru Witkacego odbyło się przedstawienie odegrane przez uczniów klasy pierwszej, drugiej oraz trzeciej. Cały spektakl przygotowywany był pod okiem Pani Katarzyny Pietrzyk. Dzieci grały ,,Przygody Lisa Witalisa”.

Adam Dawiec z klasy VIII, uczeń naszej szkoły został przyjęty do Młodzieżowej Rady Miasta Zakopane.

Jeszcze przed feriami odbył się w naszej szkole bal karnawałowy dla klas I-III, który został poprzedzony koncertem uczniów z klasy pierwszej.

Od zeszłego piątku uczniowie naszej szkoły mogą cieszyć się przedłużoną przerwą obiadową z dziesięciu do dwudziestu minut.

9 stycznia 2020 roku, około godziny 1300 klasa ósma udała się do Miejskiej Galerii Sztuki w Zakopanem, na wystawę Katarzyny Józefowicz pt. „Bez końca”.

W piątek 20 grudnia w Sali koncertowej odbyły się szkolne jasełka. Zostały zorganizowane przez zespół góralski prowadzony przez panią Katarzynę Cukier. Zespół składa się z ochotników ze wszystkich klas. Kolędy zagrała też szkolna orkiestra pod batutą pana Cezarego Wagnera.

W czwartek 19 grudnia w Sali koncertowej szkoły muzycznej odbył się świąteczny koncert szkolnego chóru i orkiestry.

Szóstego grudnia o godzinie 12 w sali koncertowej sali szkoły muzycznej odbyło się uroczyste pasowanie pierwszaków na uczniów naszej szkoły. Wydarzenie to połączone było z koncertem mikołajkowym oraz odwiedzinami Świętego Mikołaja.