Aktualności

Od zeszłego piątku uczniowie naszej szkoły mogą cieszyć się przedłużoną przerwą obiadową z dziesięciu do dwudziestu minut.

9 stycznia 2020 roku, około godziny 1300 klasa ósma udała się do Miejskiej Galerii Sztuki w Zakopanem, na wystawę Katarzyny Józefowicz pt. „Bez końca”.

W piątek 20 grudnia w Sali koncertowej odbyły się szkolne jasełka. Zostały zorganizowane przez zespół góralski prowadzony przez panią Katarzynę Cukier. Zespół składa się z ochotników ze wszystkich klas. Kolędy zagrała też szkolna orkiestra pod batutą pana Cezarego Wagnera.

W czwartek 19 grudnia w Sali koncertowej szkoły muzycznej odbył się świąteczny koncert szkolnego chóru i orkiestry.

Szóstego grudnia o godzinie 12 w sali koncertowej sali szkoły muzycznej odbyło się uroczyste pasowanie pierwszaków na uczniów naszej szkoły. Wydarzenie to połączone było z koncertem mikołajkowym oraz odwiedzinami Świętego Mikołaja.

4.12.2019 roku klasa ósma udała się do hotelu „Belvedere” w Zakopanem, w którym odbyło się XXI Tatrzańskie Forum Gospodarcze.

Od 3 do 5.12.2019 roku w Państwowo Ogólnokształcącej Szkole Artystycznej odbywały się próbne egzaminy ósmoklasisty.

30.11.2019 w sobotę dziesięcioro uczniów z naszej szkoły, konkretnie z klasy 6 oraz 7, pojechało do Krakowa do Teatru Słowackiego na przedstawienie pt. „Bajki Robotów” według Stanisława Lema.

W piątek 29.11.2019 roku w Gminnym Ośrodku Kultury w Białym Dunajcu  odbyło się podsumowanie projektu „Dojrzeć swoją Małą Ojczyznę”, w którym uczestniczyli również uczniowie z naszej szkoły. Przygotowano wystawę prac plastycznych i projekcje pokazujące przebieg wydarzeń.

W Piątek 29.11.2019 roku o godzinie 12.00 koło oczka wodnego na Krupówkach w Zakopanem rozpoczął się kolejny młodzieżowy strajk klimatyczny, którego celem było przypomnienie o swoich postulatach, oraz wcieleniu ich w życie. Brali w nim udział również uczniowie z naszej szkoły, z klasy VIII.